1. سارگاسوم

  سارگاسوم نوعی  از جلبک های قهوه ای است. در باتلاق های سنگی در ناحیه کم ارتفاع یا روی صخره های 2 تا 3 متری پایین می روید. 250 گونه وجود دارد که بیشتر آنها گونه های آب گرم هستند که به طور گسترده در آب های گرم و دریاهای آب گرم ، به ویژه هند-غرب اقیانوس آرام و استرالیا پراکنده شده اند..

   

  سارگاسو به عنوان "ملکه جلبک دریایی" شناخته می شود. سارگاسوم در مناطق دریایی با شوری بسیار بالا رشد می کند و دمای آب دریا بسیار کمتر از دمای خشکی است و در همان دوره چندین درجه دما کمتر است. در چنین شرایط سختی، سارگاسوم می تواند به خوبی رشد کند. طول آن می تواند در کمتر از نیم سال به 4 متر برسد و ظرفیت تولید مثلی فوق العاده ای دارد. بنابراین، اعمال ویژگی های آن در گیاهان زمینی تأثیر ویژه ای دارد.

   

  سارگاسوم علاوه بر سرزندگی و توانایی تولید مثل، دارای محتوای سیتوکینین بالا، غنی از مواد معدنی کمیاب، پلی ساکاریدهای جلبک دریایی، هورمون های جلبک دریایی و ضد زیست توده است. یکی از بهترین مواد اولیه برای تولید کود جلبک دریایی است.

  بیکن مواد خام سارگاسوم با کیفیت بالا را از اندونزی، ویتنام و سایر مناطق جنوب شرقی آسیا وارد می کند.

   

  پس از عقیم سازی دقیق، ایمنی مواد اولیه محصول تضمین می شود.

 

 1. آسکوفیلوم

  Phyllostachys vulgaris در اقیانوس اطلس شمالی و اقیانوس منجمد شمالی بین 40 تا 65 درجه عرض شمالی رشد می کند. منطقه رشد عمدتاً بر روی سنگ های بستر دریا یا نزدیک به دریا است،جایی که جریان متلاطم، دمای آب پایین است و در منطقه جزر و مدی قرار دارد. در نتیجه جلبک ها در جزر و مد در معرض آب دریا با دمای پایین و با شوری بالا و در جزر و مد در معرض محیط خشک و گرم قرار می گیرند.

   

  چنین محیط خشنی Ascophyllum sp Prionate، پلی فنل های جلبک قهوه ای، پلی ساکاریدهای کلپ، فوکویدان، سیتوکینین و جیبرلین و ده ها ماده فعال بیولوژیکی دیگر را فعال کرده است.

   

  Ascophyllum vulgaris در محیط‌های خشن رشد می‌کند و بافت‌ها و اندام‌های بسیار قوی ایجاد می‌کند که قادر به سنتز مستقل انواع مواد فعال ضد استرس هستند، به طوری که می‌تواند در محیط‌های خشن رشد کند.

   

  به دلیل محیط رشد خاص جلبک برگ، نمی توان آن را به صورت مصنوعی کشت کرد، بنابراین فقط می توان از جلبک برگ وحشی استفاده کرد و مواد اولیه آن گرانبها و کمیاب است.

  شرکت شانکسی بیکن  جلبک های برگ وحشی با کیفیت بالا را از ایرلند وارد می کند تا عصاره جلبک دریایی، پلی ساکارید جلبک دریایی و سایر کودهای جلبک دریایی تولید کند.

  هر لینک در سطوح مختلف بررسی می شود و کیفیت مواد اولیه به شدت از منبع کنترل می شود.

 

 

 1. جلبک گاو نر

  جلبک گاو نر قطب جنوب، نوعی جلبک دریایی غول پیکر، در دریاهای سرد و غنی از مواد مغذی رشد کند. بافت های داخلی جلبک ها به شکل لانه زنبوری و پر از هوا است که به آنها شناوری طبیعی می دهد.

  علاوه بر داشتن تمام مواد مغذی بالاتر از گیاهان خشکی‌زی مانند پروتئین، ویتامین‌ها، سلولز، کلسیم، ید، سدیم، آهن، پتاسیم، فسفر، روی، عناصر کمیاب سلنیوم، بیش از 20 نوع ماده مغذی منحصر به فرد در اقیانوس‌ها باعث رشد آن می‌شود. سریع است، سرسختی قوی دارد و می تواند بادها و امواج شدید را تحمل کند. مشاهده می شود که مواد محرک رشد موجود در آن بسیار فعال بوده و ماده اولیه خوبی برای تولید کود جلبک دریایی با کیفیت بالا می باشد.

  شرکت شانکسی بیکن جلبک گاو نر را از شیلی وارد می کند و مواد خام با کیفیت بالا را از بهترین محیط رشد خود خریداری می کند.

 

       

مواد اولیه خوب محصولات خوبی را تولید می کند. 

شرکت شانکسی بیکن از مواد اولیه شروع می کند و مواد خام جلبک دریایی با کیفیت بالا را برای تولید کود جلبک دریایی با کیفیت بالا وارد می کند. این محصولات به طور متوالی گواهینامه های ارگانیک بین المللی مانند U.S. OMRI  و EU REACH را دریافت کرده اند.