درباره ما

به شرکت اکسیر جوانه پویای کویر  خوش آمدید

شرکت اکسیر جوانه پویا کویر با بهره گیری از متخصصین مجرب گروه مورگان به منظور بهبود و توسعه صنعت کشاورزی فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹با شماره ثبت ۸۴۸ آغاز نمود.

تخصص ما واردات انواع هیومیک اسید فولویک اسید، آمینو اسیدها و انواع محرک های رشد از قبیل انواع جلبک دریایی ، آلجنیک اسید ،جیبرلیک اسید می باشد.

شرکت ما جزء بزرگترین تولید کننده ، واردکننده و تامین کننده انواع هیومیک اسید فولویک اسید ، انواع آمینو اسیدها و انواع محرک های رشد و همچنین انواع کوهای شیمیایی و تک عنصری می باشد.

شرکت اکسیر جوانه پویای کویر ابتدا محصولات تولیدی خود را با امکانات داخلی با برند MORGAN به بازار روانه نمود و در همان ابتدا با توجه به کیفیت ممتاز محصولات خود موفق به اخذ ایزو های ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ گردید.

استقبال مصرف کنندگان از محصولات MORGAN این شرکت را برآن داشت نسبت به گسترش کار اقدام و در راستای تولیدات خود از امکانات و تکنولوژی کشورهای پیشرفته در صنعت کشاورزی استفاده نماید. پس از ماه ها بررسی و تحقیق در سال 1396 شرکت بزرگ شانگسی بیکن(BEACON)که دارای تاییدیه از موسسه Best of the Best آمریکا می باشد را انتخاب و نمایندگی شرکت مذکور را در ایران اخذ نمود.

با گسترش امکانات تولید و تنوع محصولات تولیدی و وارداتی ، این شرکت بیش از 40 نمایندگی فروش فعال در سراسر ایران را دارا می باشد و در جمع بندی پرسشنامه میزان رضایت مصرف کنندگان در سال ۱۴۰۰ نزدیک به 8۶% از مصرف کنندگان رضایت خود را محصولات مورگان و بیکن ابراز داشته اند.

اکنون این شرکت افتخار دارد با عرضه و ارتقا کیفی محصولات داخلی خود با برند MORGAN و همچنین با استفاده از انواع کودهای آلی و شیمیایی شرکت معتبر شانگسی بیکن(BEACON) با استاندارد جهانی در رفع  نیاز های منطقه ای و اقلیم کشور عزیزمان ایران خدمتگزار تمامی تولیدکنندگان و کشاورزان باشد. هدف ما برطرف کردن همیشگی انتظارات مشتریان خود ، با کیفیت بالا و فراتر از انتظارات آنها است. امیدواریم بتوانیم گامی موثر در زمینه توسعه و پیشرفت صنعت کشاورزی برداشته باشیم.

 

برنامه های آتی

شرکت اکسیر جوانه پویای کویر قصد دارد به زودی در زمینه واردات انواع بذرهای گلخانه ای و زمینی ،  واردات انواع سموم کشاورزی و همچنین ادوات کشاورزی به صورت حرفه ای فعالیت داشته باشد.

دریافت کاتالوگ