1.    تجربه حرفه ای
افراد تیم اکسیر جوانه پویای کویر در زمینه تولید انواع کودهای شیمیایی و آلی بسیار حرفه ای عمل می کنند. تیم ما در زمینه انواع اسیدهای آمینه ، انواع هیومیک اسید ، فولویک اسید ، جلبک های دریایی ، آلجنیک اسید ، جبرلیک اسید ، آهن اورتو و  NPK تجربه خوبی دارند.

2.    سرویس پشتیبانی
تیم ما به نیازهای مشتریان گوش می دهد ، تیم ما می تواند فرمول های مختلفی از کودهای مایع و پودری را مطابق با نیاز شما تولید و عرضه کند.

3.    کنترل کیفیت
تیم اکسیر جوانه پویای کویر در آزمایشگاه های خود ، کیفیت تمام محصولات خود را آزمایش می کند تا از کیفیت بالای محصولات اطمینان کامل حاصل نماید.

4.    تنوع بسته بندی
محصولات تولیدی شرکت اکسیر جوانه پویای کویر با آرم مورگان و محصولات وارداتی شرکت ما با آرم بیکن لیبل گذاری شده است.برای برآوردن نیازهای بازاریابی شما، ما می توانیم برای کودهای پودری 20 تا جعبه 500 گرمی در یک کارتن و 12 تا جعبه 1 کیلوگرمی در یک کارتن و برای کودهای مایع 4 تا گالن 5 لیتری در یک کارتن و 12 تا بطری یک لیتری در یک کارتن و 24 بطری نیم لیتری در یک کارتن بسته بندی کنیم. ما همچنین بسته ها را مطابق با نیاز مشتریان پشتیبانی می کنیم.

5.    تحویل سریع
با توجه به  حجم بالا و تفاوت در سفارشات ، زمان ارسال سفارشات  3-1 روز است . در محصولات و بسته بندی های  پیچیده زمان ارسال  طولانی تر می باشد.

6.    خدمات پس از فروش
ما همیشه برای شما در دسترس هستیم، مهم نیست با چه مشکلاتی روبرو می شوید، فقط کافیست با ما تماس بگیرید، ما راه حل های خوبی برای حل مشکلات شما در مدت 24 ساعت ارائه خواهیم داد.